راهنمای خرید انتشارات آریانا قلم

روش های خرید

 

خرید و سفارش از طریق وب سایت


برای استفاده از وب سایت و انجام سفارش مراحل زیر را طی نمایید.

  1. ابتدا بر روی گزینه ورود در منوی بالای صفحه کلیک نمایید

  2. در صفحه ورود (برای اولین بار) بر روی بخش خریداران جدید در قسمت ساختن حساب کلیک نمایید. در خریدهای بعدی با وارد کردن ادرس ایمیل و رمز عبور امکان ورود به صفحه شخصی امکان پذیر است.

  3. در صفحه ایجاد حساب جدید مشتری، اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و سپس بر روی گزینه ارسال کلیک نمایید.

  4. با خارج شدن از این صفحه، صفحه مربوط به پیش خوان برای شما باز می شود در این صفحه با کلیک بر روی گزینه ویرایش نشانی پرداخت کننده صورت حساب ، اطلاعات خود و یا شخصی باید صورتحساب باید برای آن ارسال شود را پر کنید و باکلیک بر روی ذخیره نشانی از این صفحه خارج خواهید شد. به صورت پیش فرض همین نشانی برای ارسال خرید شما نیز در نظر گرفته خواهد شد اما اگر در نظر داشته باشید که کتاب به جای دیگری ارسال شود و یا به دست شخص دیگری برسد با کلیک بر روی گزینه تغییر نشانی ارسال می توانید نشانی پیش فرض را تغییر دهید .

  5. در این مرحله می توانید با کلیک بر روی گزینه اضافه به سبد کتاب های مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

  6. برای خرید کتاب های سبد مورد نظر می بایست بر روی گزینه پرداخت کلیک نمایید. در صفحه پرداخت در سمت چپ فرایند پرداخت قرار دارد . در مرحله اول نشانی ها را تایید می شود در مرحله بعد نحوه ارسال بسته را مشخص نمایید. در مرحله بعد شما می توانید با استفاده از کلیه کارت های عضو شتاب در گاه بانک ملی و یا ملت را انتخاب نمایید. در مرحله آخر یکبار دیگر سفارش شما نمایش داده می شود. و با کلیک بر روی گزینه ثبت سفارش  وارد صفحه پرداخت می شوید

 

سفارش تلفنی

با تماس با انتشارات آریانا قلم (88342900 - 88342910 - 88833383) کتاب(های) مورد نظر را سفارش دهید. کتاب به انتخاب شما از طریق پست پیشتاز و یا پیک(مخصوص مناطق 20 گانه تهران) ارسال خواهدشد و هزینه‌های ارسال بر اساس تعرفه محاسبه خواهد شد.


بر اساس پیش فاکتور ارسالی می توانید از یکی از روش های پرداخت زیر استفاده نمایید.

واريز وجه با مراجعه به بانك و یا کارت به کارت و  ارسال نمابر فیش واریزی با ثبت مشخصات بر روی فیش


شماره حساب
4420554229 جام بانک ملت (شعبه سهروردی جنوبی به نام شرکت پژوهشی صنعتی آریانا)

شماره کارت 6104337954457675 بانک ملت (به نام شرکت پژوهشی صنعتی آریانا)

  • کاربران محترمی که دارای کارت بانک ملت می‌باشند می‌توانند از طریق دستگاه‌های خود پرداز بانک ملت گزینه واریز به حساب را انتخاب نمایند و هزینه را بدون مراجعه به شعب ارسال نمایند و در انتها رسید دستگاه خودپرداز را به شماره نمابر 88836410 ارسال نمایند.


پرداخت نقدی در محل تحویل کتاب ( مخصوص مناطق بیست گانه تهران)


با انتخاب این گزینه مبلغ سفارش را در محل مورد نظر خود و پس از دریافت کتاب به پیک تحویل دهید.

 

مراجعه حضوری به انتشارات آریانا قلم

برای خرید کتاب می توانید به آدرس زیر انتشارات آریانا قلم مراجعه کنید.
خیابان سهروردی حنوبی – خیابان ملایری پور غربی – پلاک 37 – واحد همکف- انتشارات آریاناقلم

 

راهنمای خرید محصولات الکترونیک(قابل دانلود)

 

توجه: لازم به ذکر است در کلیه سفارش‌های تلفنی هزینه ارسال کتاب‌های خریداری شده بر عهده  خریدار می‌باشد. هزینه پیک تهران برای خریداران از وب سایت به صورت ثابت 8500 تومان در نظر گرفته شده است، و هزینه ارسال به شهرستان براساس وزن کتاب‌های خریداری شده و آدرس ارسال (براساس تعرفه‌های پستی)محاسبه می‌گردد.

زمان تحویل سفارشات داخل شهر تهران (پیک موتوری) بین 1 تا 2 روز کاری و زمان تحویل سفارشات از طریق پست پیشتاز بین 3 تا 4 روز کاری است.