تفکر طراحی در کسب و کار

جین لیدکا، تیم اگیلوی

مرتضی خضری پور

تابستان 1396

‎۳۶٬۰۰۰ تومان

طراحان فردا را به وجودمی آورند؛ چیزی خلق می کنند که وجود ندارد. برای دستیابی به رشد، باید چیزی در آینده خلق کنیم که با زمان حال فرق کند. اما اساساً آینده‌های تاثیرگذار و قدرتمند به ندرت از طریق تجزیه و تحلیل کشف می‌شوند.

 

تعداد:

طراحان فردا را به وجود می آورند؛ چیزی خلق می کنند که وجود ندارد. برای دستیابی به رشد، باید چیزی در آینده خلق کنیم که با زمان حال فرق کند. اما اساساً آینده‌های تاثیرگذار و قدرتمند به ندرت از طریق تجزیه و تحلیل کشف می‌شوند. ضرورت استفاده از تفکر طراحی به معنای بی فایده بودن رویکردهای مرسوم در کسب و کار نیست، بلکه این جعبه ابزار جدید می تواند در کنار جعبه ابزارهای تفکر تحلیلی قرار بگیرد تا فرد بتواند در مواجهه با مسائل مختلف، امکان‏‏‏ های متنوعی در اختیار داشته باشد. استفاده از این رویکرد و ابزارهای آن، در رویارویی با شرایط ابهام و عدم قطعیت بسیار کارآمد است؛ جایی که رویکردها و ابزارهای مرسوم در حال از دست دادن تدریجی کارایی خود هستند.

 

 برای دیدن نشست معرفی کتاب اینجا کلیک کنید.

 

 دوره مرتبط با کتاب در سایت هم آموز:

           - طراحی مدل کسب و کار

           - نشست تفکر طراحی

           - خلق محصول خوب و ماندگار

          - ایجاد خلاقیت در استارتاپ ها

          - استارتاپ؛ از ایده تا اجرا

1 آیتم

تا در هر صفحه
عدم وجود خلاصه مناسب برای این کتاب نظر دهنده آرش معینی
خلاصه ای که برای این کتاب قرار دادید اطلاعات کافی در مورد کتاب بازگو نمی کند.اگه متن بیشتری از کتاب قرار داده بودید شاید بهتر می بود. (ارسال شده در 1397/2/11)

1 آیتم

تا در هر صفحه

نظر خود را بنویسید

نام اصلی کتاب Designing for Growth
شابک 9786007677346
تاریخ انتشار تابستان 1396
تعداد صفحات 391
نویسنده جین لیدکا، تیم اگیلوی
مترجم مرتضی خضری پور
رنگی بودن بله
قطع کتاب رقعی