راهنمای پیکره دانش مدیریت پروژه- pmbok- ویرایش پنجم

PMI

مهدی ابراهیمی- علی بیاتی- فرشید ادهمی

مهر 1392-چاپ دوم،بهار1394

وضعیت محصول: ناموجود

کتاب راهنمای پیکره‌ی دانش مدیریت پروژه و ویرایش‌های پیشین آن، درمدت بیش از سی سال، ابزاری پیش‌رو برای حرفة‌ مدیریت پروژه و مرجع مهمی در کتابخانة مدیران پروژه بوده‌اند. ویرایش پنجم راهنمای پیکرة دانش مدیریت پروژه، به وسیلة استانداردی که درک و اجرای آن آسان است، ادامه‌دهندة سنت تعالی در مدیریت پروژه است.

کتاب راهنمای پیکره‌ی دانش مدیریت پروژه و ویرایش‌های پیشین آن، درمدت بیش از سی سال، ابزاری پیش‌رو برای حرفه‌ی مدیریت پروژه و مرجع مهمی در کتابخانه‌ی مدیران پروژه بوده‌اند. ویرایش پنجم راهنمای پیکره‌ی دانش مدیریت پروژه، به وسیله‌ی استانداردی که درک و اجرای آن آسان است، ادامه‌دهنده‌ی سنت تعالی در مدیریت پروژه است.
ویرایش پنجم به‌گونه‌ای به‌روزآوری شده است که جاری‌ترین دانش و شیوه‌های مدیریت پروژه در آن اعمال شوند. حوزه‌ی دانش دهمی نیز به کتاب افزوده شده است تا مشارکت مناسب ذی‌نفعان پروژه در تصمیم‌ها و فعالیت‌های مهم را تعریف نماید.
ویرایش پنجم کتاب راهنمای پیکره‌ی دانش مدیریت پروژه، تشریک مساعی و دانش مدیران پروژه را منعکس نموده و اصول مدیریت پروژه را به‌گونه‌ای که در طیف گسترده‌ای از پروژه‌ها قابل استفاده باشند را ارائه می‌دهد.این استاندارد که در سطح بین المللی پذیرفته شده است، ابزار ضروری مدیریت پروژه برای ارائه‌ی نتایج سازمانی را در اختیار مدیران پروژه قرار می‌دهد.

 

 دوره مرتبط با کتاب در سایت هم آموز:

           - استاندارد PMBOK مدیریت پروژه

1 آیتم

تا در هر صفحه
نظر دهنده محمدرضا محمدی
قیمت کتاب بالا می باشد (ارسال شده در 1395/2/9)

1 آیتم

تا در هر صفحه

نظر خود را بنویسید

نام اصلی کتاب خیر
شابک 978-600-6227-70-2
تاریخ انتشار مهر 1392-چاپ دوم،بهار1394
تعداد صفحات 616
نویسنده PMI
مترجم مهدی ابراهیمی- علی بیاتی- فرشید ادهمی
رنگی بودن خیر
قطع کتاب وزیری