مدیریت پروژه

جدولی  لیست 

  دانشگاه کسب و کار هاروارد- ماری گریس دفی
  ‎۷٬۰۰۰ تومان
  مدیریت پروژه، به شما کمک می‌کند تا توانمندی‌های خود را شکوفا کنید، ضعف‏های مهارتی خود را شناسایی کرده و آنها را برطرف نمایید. و مسیر روشن و ساخت یافته ای که مورد نیاز هر مدیر پروژه است را به شما ارایه می نماید. به شما پیشنهادهایی کاربردی برای رویارویی با موانع و چالش‏های معمول در پروژه­ ها ارایه می‏کند و برخی ابزارهای مورد استفاده در اداره پروژه­ های بزرگ و کوچک را معرفی می­ کند
  افزودن به علاقه مندی ها
  موسسه بین المللی مدیریت پروژه(pmi)
  ‎۲۶٬۰۰۰ تومان

  الحاقیه ساخت راهنمای PMBOK ، نکات خاصی را که باید در هنگام طرح ریزی و پیاده سازی حوزه های ده گانه دانش مدیریت پروژه در پروژه های صنعت ساخت مورد توجه قرار داده شوند، ارائه نموده است. همچنین این الحاقیه سه حوزه دانش مدیریت پروژه خاص صنعت ساخت را که باید به حوزه های 10 گانه دانش مدیریت پروژه افزوده شوند به تفصیل تشریح کرده است. این حوزه­های دانش عبارتند از:

  • مدیریت بهداشت، ایمنی، امنیت و محیط زیست پروژه
  • مدیریت مالی پروژه
  • مدیریت دعاوی پروژه
  افزودن به علاقه مندی ها
  انجمن بین المللی مدیریت پروژه PMI
  ‎۹٬۵۰۰ تومان
  تحقیقات اخیر نشان می دهد پروژه هایی که برای ایجاد تغییر در سازمان ها یا برای بهبود توانایی سازمان تعریف می شوند، چهارمین نوع از متداول ترین پروژه هایی هستند که سازمان ها بر عهده می گیرند. علی رغم این نتیجه، موضوع شگفت انگیز آن است که تنها از هر پنج سازمان، یک سازمان به طور رسمی شیوه های مدیریت تغییر سازمانی را به کار می گیرند. هم چنین یافته های دیگر نمایان گر آن است که سازمان هایی که نرخ موفقیت ان ها در اجرای طرح ها و پروژ هایشان بیش از میانگین بوده است، سازمان هایی بوده اند که از شیوه های مدیریت تغییر سازمانی استفاده کرده اند. این دو نتیجه اهمیت وجود سیستم ها یا روش های مدیریت تغییر را دو چندان می کند. به همین دلیل، انجمن مدیریت پروژه راهنمای عملی مدیریت تغییردر سازما ن ها را تهیه و ارائه نمود.
  افزودن به علاقه مندی ها
  pmi
  ‎۱۳٬۵۰۰ تومان
  از سال 2003 که مدل بلوغ مدیریت پروژه‌ی سازمانی (opm3) برای اولین بار انتشار یافته است، این مدل سرتاسر جهان برای حداقل رساندن ریسک انتخاب پروژه‌های مناسب و هم راستاسازی سرمایه‌گذاری‌های مختلف و ارتقای موفقیت سازمان‌ها به کار گرفته می‌شود. نسخه‌ی سوم مدل بلوغ مدیریت پروژه‌ی سازمانی، برای دست‌اندرکاران مدیریت پروژه که مایلند عملکرد عملکرد سازمان خود را ارزیابی نموده و بهبود دهند، مفید خواهد بود.
  افزودن به علاقه مندی ها
  آنتونی مرسینو
  ‎۱۸٬۵۰۰ تومان
  نقطه شروع برای به کار بردن هوش هیجانی در مدیریت پروژه زمانی است که ما می پذیریم مدیریت پروژه عبارت است از انجام دادن کارها از طریق دیگران.
  افزودن به علاقه مندی ها
  PMI
  ‎۶۰٬۰۰۰ تومان
  کتاب راهنمای پیکره‌ی دانش مدیریت پروژه و ویرایش‌های پیشین آن، درمدت بیش از سی سال، ابزاری پیش‌رو برای حرفة‌ مدیریت پروژه و مرجع مهمی در کتابخانة مدیران پروژه بوده‌اند. ویرایش پنجم راهنمای پیکرة دانش مدیریت پروژه، به وسیلة استانداردی که درک و اجرای آن آسان است، ادامه‌دهندة سنت تعالی در مدیریت پروژه است.
  افزودن به علاقه مندی ها

جدولی  لیست