021-88342910

مدیریت نگهداری و تعمیرات

جدولی  لیست 

  فروش ویژه
  سازمان بین المللی استاندارد (ISO)

  قیمت: ‎۱۷٬۵۰۰ تومان

  Special Price ‎۱۵٬۷۰۰ تومان

  سال 2014 برای فعالان و متخصصان شاخه مدیریت دارایی ها ی فیزیکی، سالی فراموش نشدنی خواهد بود. در این سال اولین استاندارد جامع و خاص جهانی در زمینه مدیریت دارایی های فیزیکی که تمام کارخانه ها و بنگاه های سرمایه بر باید از آن تبعیت کنند به تصویب رسید. این استانداردِ شباهت زیادی به PAS 55با عنوان مدیریت دارایی ها توسط انتشارات آریاناقلم به چاپ رسیده است دارد. البته به‌دلیل اینکه متنِ پیش رو، استانداردی بین‌المللی است، جزئیات مطرح‌شده در PAS55 را ندارد و به نوعی در سطحی بالاتر نوشته شده است. ازطرفی، برخلاف PAS 55، شرکت‌های مشاوره و گواهینامه‌دهنده نمی‌توانند هم گواهینامۀ ایزو55000 صادر کنند و هم درزمینۀ پیاده‌سازی آن مشاوره دهند؛
  افزودن به علاقه مندی ها
  فروش ویژه
  علی زواشکیانی،‌ رضا آزادگان و محسن ربیعی

  قیمت: ‎۳۰٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۲۷٬۰۰۰ تومان

  برای برخورداری از برنامۀ نگهداشتی کامل و جامع، سطح دسترسی به قطعات یدکی در یک بازۀ زمانی مشخص بسیار ضروری است. این قطعات جهت پشتیبانی از کارکردهای تجهیزات مهم و حیاتی، مشخص و مدیریت می‌شوند. فقدان قطعات یدکی حیاتی و مهم در زمان تعمیرات برنامه‌ریزی‌شده یا برنامه‌ریزی‌نشده، ضربۀ بزرگی به شاخص اثربخشی کلی تجهیزات (OEE) خواهد زد. در نگهداشت موفق، قطعات یدکی در زمان و مکانی که ادامۀ عملکرد تجهیز به آن نیازمند است، در دسترس هستند.
  افزودن به علاقه مندی ها
  فروش ویژه
  جان دیکسون کمبل، جیمز ریس پیکنل

  قیمت: ‎۳۰٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۲۷٬۰۰۰ تومان

  کتاب حاضر که نام کامل آن زمان در دسترس: استراتژی‌هایی برای تعالی در مدیریت نگهداشت است، مرجعی معتبر هم برای متخصصان نگهداشت و هم دیگر کارکنان است و دورنمایی از مدیریت نگهداشت به دست می‌دهد. این کتاب به بررسی عناصر مختلفی می‌پردازد که مدیران نگهداشت با آن‌ها سروکار دارند و دستورالعمل‌هایی برای موفقیت نگهداشت ارائه می‌کند.
  افزودن به علاقه مندی ها
  فروش ویژه
  جان موبری

  قیمت: ‎۳۵٬۰۰۰ تومان

  Special Price ‎۳۱٬۵۰۰ تومان

  این کتاب منبع بسیار ارزشمندی برای مدیران نگهداری و تعمیرات و هر فرد دیگری است که با موضوعات قابلیت اطمینان، بهره‌وری، ایمنی، و سلامت محیط زیستی تجهیزات فیزیکی درگیر است. رویکرد سر راست و کاربردی این کتاب باعث می‌شود که بعنوان یک کتاب مرجع دانشگاهی نیز بسیار سودمند ارزیابی شود.
  افزودن به علاقه مندی ها

جدولی  لیست