حرکت به سوی اقیانوس آبی

دبلیو.چان کیم، رنه مابورنیا

سامه نجفی

بهار98

‎۶۸٬۵۰۰ تومان

.در حرکت به سوی اقیانوس آبی، افراد و روح انسانی ما هم به اندازۀ ابزارهای خلق بازار و فرایندی که امتحانش را پس داده باشد اهمیت دارند تا شما، تیم و سازمانتان را به نحوی از اقیانوس سرخ به سوی اقیانوس آبی به حرکت درآورند که افراد این فرایندها را متعلق به خود بدانند و پیش ببرند تا به موفقیت برسند.

این کتاب بر پایۀ سفرپژوهشی حدودًا  30 سالۀ ما به اقیانوس آبی نوشته شده است که در آن دربارۀ سازمان های بزرگ و کوچک، انتفاعی، غیرانتفاعی و دولت هایی مطالعه کردیم که از رقابت در بازارهای شلوغ موجود - که ما آنها را اقیانوس های سرخ می دانیم- فراتر رفتند تا به قله های جدیدی از اطمینان، خلق بازار و رشد دست یابند. ما از مطالعۀ آنهایی که در این تغییر موفق بودند و آنهایی که ناکام ماندند یاد گرفتیم برای آنکه هر فرایندی مؤثر باشد، باید به همان اندازه که خلاقیت مورد نیاز افراد را آزاد می کند، تردی دهای ما را به رسمیت بشناسد و ما را به اطمینان برساند.

تعداد:

در حرکت به سوی اقیانوس آبی، افراد و روح انسانی ما هم به اندازۀ ابزارهای خلق بازار و فرایندی که امتحانش را پس داده باشد اهمیت دارند تا شما، تیم و سازمانتان را به نحوی از اقیانوس سرخ به سوی اقیانوس آبی به حرکت درآورند که افراد این فرایندها را متعلق به خود بدانند و پیش ببرند تا به موفقیت برسند.

 دوره های مرتبط با کتاب در سایت هم آموز:

   - نوآوری استراتژیک در سازمان       

   - ساخت محصول مورد علاقه مخاطب        

نظر خود را بنویسید

نام اصلی کتاب blue Ocean Shift
شابک 978-600-7677-56-8
تاریخ انتشار بهار98
تعداد صفحات 352
نویسنده دبلیو.چان کیم، رنه مابورنیا
مترجم سامه نجفی
رنگی بودن بله
قطع کتاب رقعی