021-88342910

رهبری و تحول

جدولی  لیست 

  دانشگاه کسب و کار هاروارد- جیمز والدروپ- تیموتی باتلر
  ‎۵٬۰۰۰ تومان
  مسیر شغلی؛ فرایند ارزیابی جایگاه فعلي شغل، تصمیم‎گیری در مورد جایگاهی که خواهانش هستید و ایجاد تغییرات لازم براي رسیدن به آن «تعيين مسیر شغلی» نامیده می‎شود. این موضوع فرایندي جاري است كه بايد آن را موزون و هماهنگ مديريت كنيد چرا كه محيط كسب‌وكار همواره در حال تغييرات مهمي است.در کتاب حاضر پیشنهادها و استراتژی­ های گوناگونی برای مدیریت این فرآیند خواهید یافت. با اصلاح مداوم مسير شغلي خود، شانس خود را برای افزايش رضایت شغلی و همچنین مشارکت حداکثری در فعالیت­های سازمان­تان افزایش خواهید داد.
  افزودن به علاقه مندی ها
  پیتر سنگه
  ‎۳۲٬۰۰۰ تومان
  رقص تغییر با استناد به تجارب شركت‌هایی كه تغییـــرات پایدار را تجربه كرده‌اند، نشان می‌دهد چگونه تغییر ارزش‌ها، آرزوها و رفتارهای افراد با تغییرات بیرونی فرایندها، استــــراتژی‌ها، فعالیت‌ها و سیستم‌ها تركیب می‌شود. این كتاب با رویكرد سیستمی، به مدیران‌عامل، مدیران عملیاتی، مدیران شبكه و اجرایی و همچنین مشاوران كمك می‌كند تا شیوه تفكر خود را درمورد تغییر، تغییر بدهند. خواندن این كتاب برای تمام كسانی كـــــه می‌خواهند سازمانی پویا و اثربخش داشته باشند، ضروری است.
  افزودن به علاقه مندی ها
  دانشگاه کسب و کار هاروارد- لیندا هیل
  ‎۴٬۸۰۰ تومان
  استخدام کارکنان؛ آیا تا به حال پیش آمده است که فرد نامناسبی را استخدام کنید؟ اگر جواب­تان مثبت باشد پس حتماً جریان را به خوبی به یاد مي‌آورید و احتمالا هزینه­ای که بر شما و تیم­تان تحمیل شده است را نیز به داريد چرا كه تصمیمات استخدامی نامناسب، پرهزینه و آزاردهنده هستند.اتخاذ تصمیمات استخدامی مناسب همواره جزء چالش‌برانگیزترین وظایف هر مدیر محسوب می­شود، ولی با بهره­گیری از ایده­های طرح­شده در این کتاب امکان ایجاد واحد یا تیمی قدرتمند را خواهید یافت. این موضوع در موفقیت شرکت شما و خود شما نقش به­سزا و تعیین­کننده­ای ایفا خواهد کرد.
  افزودن به علاقه مندی ها
  دانشگاه کسب و کار هاروارد- سوزان آلوی
  ‎۴٬۵۰۰ تومان
  تعدیل کارکنان؛ همانند بسیاری از مدیران، ممکن است فکر تعدیل کارکنان، شما را به وحشت بیاندازد و البته حق هم دارید. این موضوع می تواند یکی از دشوارترین و ناراحت‏ کننده ‏ترین وظایف در حیات حرفه ­ای هر مدیر و پیشینه هر شرکتی باشد. برکناری افراد از شغل خود هیچ­گاه آسان نیست، اما با یادگیری چگونگی عملکرد مؤثر در هنگام تعدیل، یاد می‏ گیرید چگونه این کار را بهتر انجام دهید.در این کتاب با دانش و ابزارهای لازم برای مقابله با دشوارترین جنبه­ های تعدیل، از جمله نحوه بیان دلایل تعدیل، تصمیم ­گیری در مورد این که چه کسی باید تعدیل شود، اعلام خبر تعدیل به کارمندان و حفظ بهره ­وری تیم پس از تعدیل، آشنا خواهید شد.
  افزودن به علاقه مندی ها
  دانشگاه کسب و کار هاروارد- چاک کرمر
  ‎۵٬۳۰۰ تومان
  حفظ کارکنان؛ شرکت­‏ها همواره با این خطر مواجه هستند که مبادا رقبا قصد داشته باشند بهترین کارمندان آن‏ها را از چنگشان درآورند. اگر این اتفاق بیفتد، دانش و تخصص بالای این کارکنان مستعد و کارآمد، همراه آنان از شرکت­تان رخت بر می ‏بندد.هدف از نگارش این کتاب این است که شما دریابید، حفظ کارکنان به چه معناست و چرا بیش از هر زمان دیگری به چالشی عمده تبدیل شده است. سپس با استراتژی‏ های خاص و سودمند برای حفظ کارکنان ارزشمند خود آشنا خواهید شد.
  افزودن به علاقه مندی ها
  اسکات کِلر و کولین پرایس با پیش گفتار گری همل
  ‎۱۶٬۰۰۰ تومان
  شاید مهم‏ترین سوالی که امروزه پیش روی مدیران قرار دارد این باشد: « شما چگونه سازمانی را خواهید ساخت که بتواند بی نقص عمل کند و به سرعت در مسیر تکامل گام بر دارد؛ سازمانی که ضمن ارائه دستاوردهای عالی و ارزشمند در وضعیت امروز خود، با چنان سرعتِ مناسبی متحول شود تا در فردا نیز همچنان حرفی برای گفتن داشته باشد؟» در زمانۀ ما دیگر هیچ حقِ انتخابی و هیچ فرصتی برای تعلل وجود ندارد. ما در دنیایی زندگی می کنیم که هیچ مجالی برای میان مایگی و معمولی بودن باقی نمی گذارد، جهانی که در آن رقبا از هر نقطه ضعف عملیاتی به سرعت و به نحوی بی‌رحمانه به نفع خود بهره‌برداری می‌کنند. این کتاب معنای دستیابی به سرآمدی و تعالی در رهبری و مدیریتِ سازمان ها را به هم صورتِ مفهومی و هم به صورتِ کاربردی تشریح می‌کند.
  افزودن به علاقه مندی ها

جدولی  لیست