021-88342910

رهبری و تحول

جدولی  لیست 

  دانشگاه کسب و کار هاروارد- جیمز والدروپ- تیموتی باتلر
  ‎۵٬۰۰۰ تومان
  مسیر شغلی؛ فرایند ارزیابی جایگاه فعلي شغل، تصمیم‎گیری در مورد جایگاهی که خواهانش هستید و ایجاد تغییرات لازم براي رسیدن به آن «تعيين مسیر شغلی» نامیده می‎شود. این موضوع فرایندي جاري است كه بايد آن را موزون و هماهنگ مديريت كنيد چرا كه محيط كسب‌وكار همواره در حال تغييرات مهمي است.در کتاب حاضر پیشنهادها و استراتژی­ های گوناگونی برای مدیریت این فرآیند خواهید یافت. با اصلاح مداوم مسير شغلي خود، شانس خود را برای افزايش رضایت شغلی و همچنین مشارکت حداکثری در فعالیت­های سازمان­تان افزایش خواهید داد.
  افزودن به علاقه مندی ها
  پیتر سنگه
  ‎۳۲٬۰۰۰ تومان
  رقص تغییر با استناد به تجارب شركت‌هایی كه تغییـــرات پایدار را تجربه كرده‌اند، نشان می‌دهد چگونه تغییر ارزش‌ها، آرزوها و رفتارهای افراد با تغییرات بیرونی فرایندها، استــــراتژی‌ها، فعالیت‌ها و سیستم‌ها تركیب می‌شود. این كتاب با رویكرد سیستمی، به مدیران‌عامل، مدیران عملیاتی، مدیران شبكه و اجرایی و همچنین مشاوران كمك می‌كند تا شیوه تفكر خود را درمورد تغییر، تغییر بدهند. خواندن این كتاب برای تمام كسانی كـــــه می‌خواهند سازمانی پویا و اثربخش داشته باشند، ضروری است.
  افزودن به علاقه مندی ها
  کریستینا آزبورن
  ‎۱۲٬۰۰۰ تومان

  رهبر تصمیم می گیرد و پیغام های جسورانه را ابلاغ می کند، مدیر به پیاده سازی استراتژی ها، ارزیابی عملکرد و اجرای سیستم ها می پردازد.

  افزودن به علاقه مندی ها
  مایکل بنولی یل، وی هوآ
  ‎۱۱٬۰۰۰ تومان

  با توجه به اینکه طرف مذاکره کننده شما کیست و سبک مذاکره اش چیست، به فراخور از همۀ سبک های مذاکره یعنی توزیعی، منسجم و تلفیقی بهره بگیرید.

  افزودن به علاقه مندی ها
  مایک بورن، پیپا بورن
  ‎۱۴٬۵۰۰ تومان

  20% از افراد هدف های خود را برای سال جدید می نویسند؛ احتمال رسیدن این افراد به هدف هایشان 10 برابر کسانی است که هدف های خود را نمی نویسند.

  افزودن به علاقه مندی ها
  جیمز اُرورک
  ‎۱۲٬۵۰۰ تومان

  اگر ارتباط را انتقال معنی بدانیم، آن گاه برای برقراری ارتباطی موفق، باید درک شما و من از یک چیز واحد، یکسان باشد.

  افزودن به علاقه مندی ها

جدولی  لیست