مدیریت پروژه؛ راه حل های حرفه ای برای چالش های روزانه

دانشگاه کسب و کار هاروارد- ماری گریس دفی

هومن درخشانیان- هادی درخشانیان

بهار 1391-چاپ پنجم

‎۷٬۰۰۰ تومان
مدیریت پروژه، به شما کمک می‌کند تا توانمندی‌های خود را شکوفا کنید، ضعف‏های مهارتی خود را شناسایی کرده و آنها را برطرف نمایید. و مسیر روشن و ساخت یافته ای که مورد نیاز هر مدیر پروژه است را به شما ارایه می نماید. به شما پیشنهادهایی کاربردی برای رویارویی با موانع و چالش‏های معمول در پروژه­ ها ارایه می‏کند و برخی ابزارهای مورد استفاده در اداره پروژه­ های بزرگ و کوچک را معرفی می­ کند
تعداد:

مجموعه کتاب‏های همراه مدیران دانشکده کسب وکار دانشگاه هاروارد راه‏ حل‏های حرفه‏ای برای چالش‏هایی که مدیران هر روزه با آنها مواجه می‏ شوند، ارائه می‏ دهد. این مجموعه که توسط اساتید برتر دانشگاه هارواد که سال ها تجربه در مشاوره و آموزش داشته اند تنظیم و نوشته شده است هر کدام از این کتاب‏ها شامل مجموعه ‏ای از مثال‏های واقعی، نکات، راهنماها و ابزارها و آزمون‏ها می‏ باشد که به مدیران در شناسایی نقاط قوت و ضعف و کسب مهارت‏های کلیدی مدیریت کمک می‏کند. این کتاب‏ها راهنمای ساده و قابل فهم برای همه مخاطبان است و با توجه به اندازه‏ ی کوچک آن استفاده از آن در هر زمان و مکانی امکان‏پذیر است.
کتاب مدیریت پروژه، به شما کمک می‌کند تا توانمندی‌های خود را شکوفا کنید، ضعف‏های مهارتی خود را شناسایی کرده و آنها را برطرف نمایید. و مسیر روشن و ساخت یافته ای که مورد نیاز هر مدیر پروژه است را به شما ارایه می نماید. به شما پیشنهادهایی کاربردی برای رویارویی با موانع و چالش‏های معمول در پروژه­ ها ارایه می‏کند و برخی ابزارهای مورد استفاده در اداره پروژه­ های بزرگ و کوچک را معرفی می­ کند.

 

 

 دوره مرتبط با کتاب در سایت هم آموز:

            - اصول و مبانی مدیریت پروژه

نظر خود را بنویسید

نام اصلی کتاب Managing projects : expert solutions to everyday challenges
شابک خیر
تاریخ انتشار بهار 1391-چاپ پنجم
تعداد صفحات 108
نویسنده دانشگاه کسب و کار هاروارد- ماری گریس دفی
مترجم هومن درخشانیان- هادی درخشانیان
رنگی بودن خیر
قطع کتاب جیبی