مدیریت مالی؛راه حل های حرفه ای برای چالش های روزانه

دانشگاه کسب و کار هاروارد- چاک کرمر

حمید اسلامیان- مجید کرمی

بهار 1391-چاپ پنجم-زمستان 1396

‎۷٬۰۰۰ تومان
مدیریت مالی؛ هر سمتی که در سازمان­تان داشته باشید، آشنایی با مفاهیم مالی در انجام وظایف و مسئولیت­های شغلی به شما کمک خواهد کرد. این كتاب به شرح مفاهیم پایه مديريت مالي می‌پردازد. با مطالعه کتاب حاضر نه به یک کارشناس مسانل مالی بدل خواهید شد و نه می­توانید خود را یک تحلیلگر مسائل مالی بنامید. اما برای این که از اطلاعات مالی استفاده هوشمندانه نموده و در برنامه­ریزی­ها و اتخاذ تصمیمات کسب‏وکار از مفاهیم مالی بهره گیرید اطلاعات بسیار مفیدی به شما خواهد داد.
تعداد:

مجموعه کتاب‏های همراه مدیران دانشکده کسب وکار دانشگاه هاروارد راه‏ حل‏های حرفه‏ای برای چالش‏هایی که مدیران هر روزه با آنها مواجه می‏ شوند، ارائه می‏ دهد. این مجموعه که توسط اساتید برتر دانشگاه هارواد که سال ها تجربه در مشاوره و آموزش داشته اند تنظیم و نوشته شده است هر کدام از این کتاب‏ها شامل مجموعه ‏ای از مثال‏های واقعی، نکات، راهنماها و ابزارها و آزمون‏ها می‏ باشد که به مدیران در شناسایی نقاط قوت و ضعف و کسب مهارت‏های کلیدی مدیریت کمک می‏کند. این کتاب‏ها راهنمای ساده و قابل فهم برای همه مخاطبان است و با توجه به اندازه‏ ی کوچک آن استفاده از آن در هر زمان و مکانی امکان‏پذیر است.
مدیریت مالی؛ هر سمتی که در سازمان­تان داشته باشید، آشنایی با مفاهیم مالی در انجام وظایف و مسئولیت­های شغلی به شما کمک خواهد کرد. این كتاب به شرح مفاهیم پایه مديريت مالي می‌پردازد. با مطالعه کتاب حاضر نه به یک کارشناس مسانل مالی بدل خواهید شد و نه می­توانید خود را یک تحلیلگر مسائل مالی بنامید. اما برای این که از اطلاعات مالی استفاده هوشمندانه نموده و در برنامه ­ریزی­ ها و اتخاذ تصمیمات کسب‏وکار از مفاهیم مالی بهره گیرید اطلاعات بسیار مفیدی به شما خواهد داد.

 

 

 

 

1 آیتم

تا در هر صفحه
نظر دهنده
به زبانی ساده مفاهیم مالی را بیان کرده. در مجموع برای من که اطلاع چندانی نداشتم مفید بود. (ارسال شده در 1395/2/9)

1 آیتم

تا در هر صفحه

نظر خود را بنویسید

نام اصلی کتاب Understanding Finance : expert solutions to everyday challenges
شابک 978-600-6227-75-7
تاریخ انتشار بهار 1391-چاپ پنجم-زمستان 1396
تعداد صفحات 96
نویسنده دانشگاه کسب و کار هاروارد- چاک کرمر
مترجم حمید اسلامیان- مجید کرمی
رنگی بودن خیر
قطع کتاب جیبی