021-88342910

طراحی ارزش پیشنهادی

الکساندر اوستروالدر، ایو پیگنیور، گرگ برنارد، آلن اسمیت

بابک وطن دوست، حسام الدین ساروقی، مینا نجفیان، اصغر عطایی

پاییز 94

‎۳۳٬۰۰۰ تومان
کسب و کارهای نوپا با ایده ای که تصور می‌کنند مشتریان آن را می خواهند کار خود را آغاز می کنند و ماه ها یا حتی سال ها وقت صرف می کنند تا محصولشان را تکمیل کنند بدون اینکه حتی یک بار نظر مشتریان را پرسیده باشند و زمانی که در نهایت مشتریان توجهی به محصولشان نمی کنند متوجه می شوند که شکست خورده اند. در حالیکه می توان از دید مشتریان به موضوع نگاه کرد، نیاز را فهمید، ارزش را تعریف کرد و بعد از آن با آزمودن مرحله به مرحلۀ محصول در بازار و در میان گروه مشتریانِ هدف به اطمینانی رسید که در نهایت به موفقیت محصول منجر می شود.
تعداد:

کتاب طراحی ارزش پیشنهادی به شما کمک می‌کند تا با موفقیت آنچه را مشتریان می خواهند طراحی و آزمون کنید و به آنها ارائه دهید

فایل خلاصه تصویری کتاب (بر روی عکس  زیر کلیک کنید)

 کسب وکارهای نوپا نقشی اساسی در توسعۀ استعدادها، اشتغال و افزایش توان رقابتی کشور دارند، اما چیزی که شاهد آن هستیم متأسفانه نرخ بالای شکست در این کسب و کارهاست. کسب وکارهای نوپا با ایده ای که تصور می‌کنند مشتریان آن را می خواهند کار خود را آغاز می کنند و ماه ها یا حتی سال ها وقت صرف می کنند تا محصولشان را تکمیل کنند بدون اینکه حتی یک بار نظر مشتریان را پرسیده باشند و زمانی که در نهایت مشتریان توجهی به محصولشان نمی کنند متوجه می شوند که شکست خورده اند. این کسب وکارها معمولاً دارای محصول، فناوری، چش مانداز، تیم قوی، سرمایه گذار و ارزش‌های خوبی هستند، اما تا زمانی که مشتریانی نداشته باشند که بخواهند برای ارزش ارائه شده از سوی آنها هزینه ای پرداخت کنند دوامی نخواهند داشت.

5 آیتم

تا در هر صفحه
منابع و پوسترهای آنلاین کتاب نظر دهنده آریاناقلم
برای دریافت منابع آنلاین کتاب با استفاده از برنامه بارکد خوان گوشی‌های همراه و گرفتن گوشی روی تصویر کیو آر کد های کتاب می توانید آدرس صفحه مورد نظر را در سایت آریاناقلم داشته باشید. (ارسال شده در 1395/6/28)
منابع و پوسترهای آنلاین کتاب نظر دهنده آریاناقلم
برای دریافت منابع آنلاین کتاب با استفاده از برنامه بارکد خوان گوشی‌های همراه و گرفتن گوشی روی تصویر کیو آر کد های کتاب می توانید آدرس صفحه مورد نظر را در سایت آریاناقلم داشته باشید. (ارسال شده در 1395/6/28)
مکمل آن لاین و منابع و نسخ پی دی اف ی که کتاب وعده داده نظر دهنده تجاری ساز
کجاست ؟ (ارسال شده در 1395/6/28)
مکمل آنلاین طراحی ارزش پیشنهادی نظر دهنده عماد موتمنی
سلام و عرض خسته نباشید خدمت تیم فوق العاده انتشارات آریانا:
مدت زیادی میگذره که مکمل آنلاین کتاب طراحی ارزش پیشنهادی هنوز بارگذاری نشده...
خیلی ها منتظرن...
;) (ارسال شده در 1395/5/16)
منابع کمکی کتاب نظر دهنده سعید
منابع آموزشی کنار کتاب که در حین کتاب به آن اشاره شده است را از کجا می توان دانلود کرد؟؟ (ارسال شده در 1395/3/1)

5 آیتم

تا در هر صفحه

نظر خود را بنویسید

شابک 978-600-7677-07-0
تاریخ انتشار پاییز 94
تعداد صفحات 320
نویسنده الکساندر اوستروالدر، ایو پیگنیور، گرگ برنارد، آلن اسمیت
مترجم بابک وطن دوست، حسام الدین ساروقی، مینا نجفیان، اصغر عطایی
رنگی بودن بله
قطع کتاب خشتی