حفظ کارکنان؛راه حل های حرفه ای برای چالش های روزانه

دانشگاه کسب و کار هاروارد- چاک کرمر

مجتبی اسدی- مجید کرمی

بهار 1391-چاپ چهارم

‎۱۱٬۰۰۰ تومان
حفظ کارکنان؛ شرکت­‏ها همواره با این خطر مواجه هستند که مبادا رقبا قصد داشته باشند بهترین کارمندان آن‏ها را از چنگشان درآورند. اگر این اتفاق بیفتد، دانش و تخصص بالای این کارکنان مستعد و کارآمد، همراه آنان از شرکت­تان رخت بر می ‏بندد.هدف از نگارش این کتاب این است که شما دریابید، حفظ کارکنان به چه معناست و چرا بیش از هر زمان دیگری به چالشی عمده تبدیل شده است. سپس با استراتژی‏ های خاص و سودمند برای حفظ کارکنان ارزشمند خود آشنا خواهید شد.
تعداد:

مجموعه کتاب‏های همراه مدیران دانشکده کسب وکار دانشگاه هاروارد راه‏ حل‏های حرفه‏ای برای چالش‏هایی که مدیران هر روزه با آنها مواجه می‏ شوند، ارائه می‏ دهد. این مجموعه که توسط اساتید برتر دانشگاه هارواد که سال ها تجربه در مشاوره و آموزش داشته اند تنظیم و نوشته شده است هر کدام از این کتاب‏ها شامل مجموعه ‏ای از مثال‏های واقعی، نکات، راهنماها و ابزارها و آزمون‏ها می‏ باشد که به مدیران در شناسایی نقاط قوت و ضعف و کسب مهارت‏های کلیدی مدیریت کمک می‏ کند. این کتاب‏ها راهنمای ساده و قابل فهم برای همه مخاطبان است و با توجه به اندازه‏ ی کوچک آن استفاده از آن در هر زمان و مکانی امکان‏ پذیر است.
حفظ کارکنان؛ شرکت­‏ها همواره با این خطر مواجه هستند که مبادا رقبا قصد داشته باشند بهترین کارمندان آن‏ها را از چنگشان درآورند. اگر این اتفاق بیفتد، دانش و تخصص بالای این کارکنان مستعد و کارآمد، همراه آنان از شرکت­تان رخت بر می ‏بندد.هدف از نگارش این کتاب  این است که شما دریابید، حفظ کارکنان به چه معناست  و چرا بیش از هر زمان دیگری به چالشی عمده تبدیل شده است. سپس با استراتژی‏ های خاص و سودمند برای حفظ کارکنان ارزشمند خود آشنا خواهید شد.

 

 

 دوره مرتبط با کتاب در سایت هم آموز:

             - ایجاد انگیزه و تعهد در کارمندان

             - آزمون های استخدام و تحلیل رفتار

            - اصول مصاحبه استخدامی و جذب نیرو

 

نظر خود را بنویسید

نام اصلی کتاب Retaining Employees: Expert Solutions to : يادداشت Everyday Challenges
شابک 978-600-6227-83-2
تاریخ انتشار بهار 1391-چاپ چهارم
تعداد صفحات 132
نویسنده دانشگاه کسب و کار هاروارد- چاک کرمر
مترجم مجتبی اسدی- مجید کرمی
رنگی بودن خیر
قطع کتاب جیبی